Edu-kontakt

telefon

Badanie zainteresowania

14-02-2012

news2

Badamy zainteresowanie przyszłych klientów systemem edu-kontakt. Odzew jaki jest wynikiem przeprowadzonej akcji informacyjnej, przechodzi nasze oczekiwania. Czyżby potrzeba rynku była aż tak duża? Staramy się odwiedzić wszystkich zainteresowanych i zebrać ich opinie.

Zanim rozpoczęliśmy wprowadzanie systemu edu-kontakt do masowej sprzedaży, przeprowadziliśmy wśród wybranych, reprezentatywnych dla całego kraju szkół, akcję informującą o przygotowywanym produkcie. W jej wyniku nawiązaliśmy kontakt z wieloma przedstawicielami placówek oświatowych. Podzielili się oni z nami swoimi doświadczeniami, opiniami oraz przede wszystkim informacjami o potrzebie szybkiego komunikowania w ważnych sprawach pomiędzy szkołą a rodzicami uczniów. Potrzebie, która w chwili obecnej nie jest spełniana.

Po przeprowadzeniu dużej liczby spotkań i rozmów z dyrektorami, nauczycielami, a także rodzicami uczniów pojawił się obraz sytuacji, który przerósł nasze obawy. Istnieje ogromna luka pomiędzy stanem obecnym, a tym jaki moglibyśmy uznać za satysfakcjonujący i bezpieczny dla uczniów.

W wypadku nieprzewidzianej sytuacji w szkole, jak epidemia, informacja o podłożeniu bomby czy rozpyleniu gazu nie ma aktualnie możliwości szybkiego i skutecznego przekazania uczniom i ich rodzicom informacji o takim zagrożeniu. W innych niż alarmowe ale równie ważnych sytuacjach jak nieobecność nauczyciela, zbiórka wpłat na Komitet Rodzicielski czy ubezpieczenie, również komunikacja na linii szkoła – rodzice wymaga znacznego usprawnienia.

 

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze