Edu-kontakt

telefon

Dobre przyjęcie systemu edu-kontakt

16-08-2012

Jeszcze w czasie prowadzonych testów, system edu-kontakt wzbudził duże zainteresowanie wśród dyrektorów i nauczycieli szkół. Pierwsze zapytania ofertowe i zamówienia wpłynęły właśnie od tej grupy.

Skorzystaliśmy z kontaktów nawiązanych podczas badania potrzeb wśród naszych przyszłych klientów, i zwróciliśmy się do nich z propozycją przeprowadzenia wdrożeń testowych. Starannie wyselekcjonowani uprzednio przedstawiciele kadry pedagogicznej, prowadzący reprezentatywne dla naszego kraju placówki szkolne, chętnie godzili się na naszą propozycje. Wymiana doświadczeń programistów naszego systemu i osób, które na co dzień zajmują się zarządzaniem szkołami, okazała się niezwykle owocna.

Dzięki tym konsultacjom i testom położyliśmy jeszcze większy nacisk na przyjazność i intuicyjność obsługi systemu edu-kontakt. Zwiększyliśmy też zakres funkcji wykonywanych automatycznie, bez konieczności inicjowania i nadzorowania tych procesów przez człowieka. Pozwoli to lepiej dostosować system do potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników.

O opinie poprosiliśmy także ekspertów w sprawach związanych w zarządzaniem placówkami edukacyjnymi. Ich oceny dla systemu edu-kontakt były bardzo przychylne, choć znalazło się także kilka informacji dotyczących koniecznych do wprowadzenia udoskonaleń. Wszystkie wskazówki i podpowiedzi wykorzystaliśmy w najnowszej wersji systemu, który już wkrótce trafi do sprzedaży.

Pierwsze zamówienia, na specjalnych, promocyjnych warunkach zostaną zrealizowane dla szkół, których przedstawiciele uczestniczyli w testach i dzielili się z nami swoimi opiniami. Okres promocyjny potrwa jednak jeszcze dwa miesiące, zatem dla kolejnych zainteresowanych pojawia się możliwość nabycia systemu edu-kontakt po niższych niż w przyszłości cenach.
Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze