Edu-kontakt

telefon

 Czym jest system edu-kontakt?

 

edu-kontakt jest bardzo prostym w obsłudze systemem teleinformatycznym służącym do równoczesnego wykonywania połączeń telefonicznych do dużej ilości odbiorców. Został stworzony specjalnie dla kadry pedagogicznej w celu usprawnienia ich kontaktów z rodzicami. Jego działanie polega na wykonywaniu połączeń telefonicznych do wielu odbiorców jednocześnie.

 

Wykonywanie połączeń odbywa się całkowicie automatycznie. W czasie ich trwania odtwarzana jest wcześniej nagrana lub napisana przez operatora  wiadomość. System potrafi czytać tekst tak, jakby robił to człowiek. edu-kontakt obsługuje zarówno telefony stacjonarne jak i komórkowe.

Dzięki automatycznemu i masowemu wysyłaniu  komunikatów głosowych, nauczyciele oszczędzają swój czas i pieniądze, które zabiera im tradycyjne (często wykonywane z własnych telefonów) dzwonienie do rodziców.

 

 Zalety systemu:

  •  edu-kontakt to szybka i intuicyjna obsługa.
  • edu-kontakt to szybkie i skuteczne przekazywanie informacji.
  •  edu-kontakt to automatyczne zgłaszanie nieobecności przez rodziców.
  • edu-kontakt to ostrzeganie  i przypominanie o ważnych sprawach.
  • edu-kontakt to możliwość przeprowadzania ankiet i głosowań.
  • edu-kontakt to lepsza organizacja pracy .
  • edu-kontakt to bezpieczeństwo uczniów a jednocześnie spokój nauczycieli i rodziców.

 

Zobacz jak łatwe jest uruchomienie i obsługa systemu Edu-kontakt. To zajmuje tylko chwilę, a zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu. Kliknij TUTAJ!

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze