Edu-kontakt

telefon

Funkcjonalność

  • Komunikacja bez ograniczeń

edu-kontakt pozwala na tworzenie komunikatów bez ograniczeń - komunikaty głosowe mogą być wysyłane nawet codziennie, o nieograniczonej długości, a odbiorcy mogą je odsłuchiwać w bieżącej chwili lub w dowolnym dla siebie czasie,
  • Intuicyjna i szybka obsługa

Korzystanie z systemu jest tak łatwe i szybkie jak napisanie e-maila lub korzystanie z komunikatora GG. Po wybraniu odbiorców i wpisaniu tekstu, system sam zmieni wiadomość tekstową na głos i wyśle informację pod wskazane adresy. System sam zadba o to, aby zlecone mu zadania było wykonane we właściwym czasie oraz poinformuje czy wiadmość została odebrana.
  • Telefon a SMS!

edu-kontakt bazuje głównie na połączeniach głosowych - dzwoniący telefon prawie zawsze jest odbierany, SMS często jest odczytywany dopiero po dłuższym czasie. Ponadto, odbiorca może informację odsłuchać w dowolnym dla siebie czasie.
  • Jeden uczeń - wielu opiekunów

edu-kontakt oferuje nowatorskie rozwiązanie pozwalające na powiadamianie aż do 5 opiekunów ucznia! Najpierw jest wykonywane połączenie na numer pierwszego opiekuna, a kiedy ten odrzuci połączenie, system uzna, że nie może on teraz odsłuchać komunikatu i zadzwoni na kolejny wskazany numer. Jeśli sytuacja się powtórzy, znów na kolejny itd.
  • Komunikat głosowy z tekstu

Tworzenie komunikatów odbywa się na trzy wygodne dla operatora (przedstawiciela szkoły) sposoby. Pierwszym z nich jest możliwość tworzenia komunikatów głosowych z wpisywanego do systemu tekstu, który system przetwarza na naturalny, ludzki głos. Drugą możliwością jest nagrywanie komunikatów z bezpośrednio podłączonego do komputera mikrofonu. Trzecią metodą jest wprowadzenie zewnętrznego pliku dźwiękowego. Przed wysłaniem można je odsłuchać, aby przekonać się czy brzmią zodnie z oczekiwaniami i aby wyeliminowac błędy.
  • Statystyka i raportowanie

Każdy komunikat od momentu jego stworzenia, poprzez wysyłkę, aż do odsłuchania jest obserwowany. W każdym momencie można sprawdzić status wiadomości, a po zakończeniu wysyłki system tworzy raport, w którym znajdują się wszystkie szczegółowe dane, kto, kiedy, pod jakim numerem odsłuchał wiadomość.
 
  • Ankieta wśród rodziców

edu-kontaktl umożliwia przeprowadzanie wśród rodziców ankiet i głosowań. Nauczyciel wysyła komuniakt głosowy z zapytaniem, a rodzic po wysłuchaniu go wciska wskazane przez lektora przyciski w klawiaturze telefonu. następnie system zlicza wyniki i przekazuje je w przejrzystym raporcie do szkoły.
 
  • Zglaszanie nieobecności

Za pomocą usługi edu-kontakt rodzice mogą zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu bądż na zajęciach w szkole. W tym celu wykonują połączenie na odpowiedni numer i wybierają funkcje zgłaszania nieobecności. System automatycznie zbiera informacje i o odpowiedniej godzinie wysyła wiadomośc e-mail z dokładną liczbą dzieci, których w danym dniu nie będzie.
  • Integracja z dziennikiem elektronicznym

Łącząc usługę edu-kontakt z elektornicznym dziennikiem, uzyskujemy możliwość automatycznego informowania rodziców o ocenach dzieci i ich nieobecnościach w szkole. Codziennie, po zakończeniu lekcji dziennik elektorniczny generuje raport, który zostaje automatycznie przesyłany do rodziców.

W dzisiejszym świecie możliwość niezwłocznego i skutecznego przekazania informacji jest bardzo ważna, a szybkość jej dostarczenia może ochronić dzieci przed zagrożeniem, a z pewnością oszczędzi pracownikom szkoły czas, a samej szkole pieniądze. Sprawna komunikacja ułatwia współpracę pedagogów z rodzicami, a to ma wpływ na bezpieczeństwo i poprawę wyników w nauce. Cieszymy się, że możemy spełniać ważną, społeczną potrzebę, jaką jest zapewnianie przyjaznych warunków nauki i rozwoju dzieci i młodzieży.

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze