Edu-kontakt

telefon

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

07-11-2014

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

Oferta dla szkół policealnych, zawodowych

Zarówno w przypadku ofert skierowanych dla przedszkoli czy szkół, jak i dla placówek edukacji dla dorosłych, głównym atutem systemu edu-kontakt jest zapewnienie szybkiego przepływu informacji pomiędzy placówką, a słuchaczami.

Tworzenie komunikatów nie jest w żaden sposób ograniczane, a wielość kanałów komunikacyjnych (wiadomość głosowa, SMS, e-mail) oraz bieżące raportowanie gwarantuje skuteczność dotarcia do odbiorców.  Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy zmianie uległ plan lub wykładowca nie może dotrzeć na zajęcia. Dzięki systemowi możliwe jest natychmiastowe powiadomienie o tym, zainteresowanych słuchaczy.

Oprócz sytuacji związanych z nagłymi zmianami w organizacji zajęć, istnieje także szereg innych kwestii, dla których potrzebny jest dobry kontakt z słuchaczami. W ich zakres można zaliczyć potrzebę terminowego uiszczania różnych opłat. Za pomocą systemu placówka może wysyłać przypomnienia o upływie terminu zapłaty stwarzając komfort zarówno osobie zarządzającej,              jak i słuchaczowi, którzy nie muszą załatwiać tego typu spraw osobiście. Ponadto system doskonale nadaje się do rozsyłania różnego rodzaju ofert promocyjnych, jakie placówki proponują uczniom.

Działanie systemu polega na równoczesnym i automatycznym wykonywaniu połączeń telefonicznych, wysyłaniu komunikatów SMS do dużej ilości odbiorców. W czasie tych połączeń odtwarzany jest stworzony przez operatora komunikat zawierający informacje dla słuchacza. Komunikaty mogą być wysyłane zarówno indywidualnie dla jednego ucznia, jak i dla klasy lub placówki.

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze