Edu-kontakt

telefon

O systemie

 Dlaczego edu-kontakt?

Komunikacja pomiędzy szkołą a rodzicami uczniów jest istotnym elementem procesu edukacyjno-wychowawczego. Jest także kluczowym czynnikiem wpływającym bezpośrednio na bezpieczeństwo uczniów.  W przypadku nagle zaistniałych zdarzeń, jak np.: wypadek, odwołane zajęcia, spóźniony transport dowożący dzieci do szkoły czy nawet ewakuacja placówki, automatyczne, szybkie i masowe wysyłanie komunikatów głosowych na telefony rodziców, daje szkole możliwość natychmiastowego zareagowania i niwelowania ewentualnych skutków tego typu sytuacji.

Także w innych kwestiach, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania placówki, bardzo duże znaczenie ma komunikacja na linii szkoła-rodzice. Sprawne przekazanie wiadomości o nadchodzących zebraniach, organizowanych wydarzeniach czy nawet bieżących rozliczeniach finansowych może znacząco wpłynąć na poprawę współdziałania szkół z rodzicami, pozwalając zawsze terminowo wypełnić zadania jakich oczekują od pedagogów rodzice. Rodzicom natomiast daje możliwość szybkiej reakcji na wszystkie niepokojące sygnały dotyczące dziecka lub jego otoczenia.

 

Czym jest edu-kontakt?

edu-kontakt jest niezwykle prostym w obsłudze systemem teleinformatycznym służącym do równoczesnego wykonywania połączeń telefonicznych do dużej ilości odbiorców.

Został stworzony specjalnie dla kadry pedagogicznej w celu usprawnienia ich kontaktów z rodzicami uczniów. Działanie systemu edu-kontakt polega na automatycznym wykonaniu połączeń na telefony stacjonarne lub komórkowe rodziców i odtworzeniu odpowiedniego komunikatu głosowego. Obsługa systemu jest tak łatwa, jak wysłanie SMS-a czy e-maila.

System edu-kontakt jest dostępny dla każdej szkoły. Miesięczne koszty korzystania z podstawowej jego formy to tylko dwa złote miesięcznie za jednego ucznia. Szczegółowe informacje na temat cennika prezentujemy w dziale oferta.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z systemu edu-kontakt kliknij TUTAJ i napisz, aby nasz przedstawiciel skontaktował się z dyrekcją Twojej placówki. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania oraz umówi spotkanie informacyjne. Jeśli chcesz zorganizować dla swojej szkoły wdrożenie testowe, które umożliwi w przyszłości korzystanie z systemu Edu-kontakt na preferencyjnych warunkach, również zapraszamy do kontaktu. 

 

Zostań darczyńcą i wspieraj rozwój dzieci i młodzieży w swojej okolicy!

Oferujemy możliwość ufundowania systemu dla szkół przez sponsorów. Współpracujące ze szkołą firmy, czy też przedsiębiorstwa zlokalizowane w jej otoczeniu, z pewnością będą zainteresowane wsparciem lokalnych placówek edukacyjnych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz ufundować dla wybranej szkoły roczny abonament na korzystanie z usługi Edu-kontakt i cieszyć się prestiżem darczyńcy i filantropa z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Skontaktuj się z nami, klikając TUTAJ.

 

 Przekonaj się, gdzie edu-kontakt jest najbardziej potrzebny. Kliknij TUTAJ.

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze