Edu-kontakt

telefon

Strefa rodzica

 

Drodzy Rodzice!

W odpowiedzi na Wasze potrzeby zaprojektowaliśmy innowacyjny system edu-kontakt. Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, zdajemy sobie doskonale sprawę jak ważne jest, aby zagwarantować swoim dzieciom bezpieczeństwo oraz mieć zapewniony łatwy i szybki dostęp do wszystkich ważnych informacji, płynących z przedszkoli i szkół, do których uczęszczają nasze dzieci.

 

Wiele współczesnych zagrożeń dla dzieci i młodzieży jak rosnąca agresja, narkotyki czy nawet terroryzm potrafią spędzać sen z powiek. Skuteczny i szybki przepływ informacji jest niezbędny zarówno dla zachowania bezpieczeństwa jak i prawidłowej współpracy na linii szkoła (przedszkole) - rodzice.

 

Również wiadomości o nadchodzących zebraniach, organizowanych wydarzeniach czy nawet bieżących rozliczeniach finansowych, przekazywane dotychczas w tradycyjnej formie (dzienniczki, kartki) nie gwarantują skutecznego dostarczenia informacji. 

 

Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest system edu-kontakt. Wykorzystując telefony komórkowe i stacjonarne oraz internet, zapewnia szybki i skuteczny przepływ informacji pomiędzy placówką szkolną a rodzicami. Wszystkie ważne wiadomości dotyczące istniejących i potencjalnych zagrożeń będą mogły być natychmiast przekazane, a bieżące informacje związane z prawidłowym funkcjonowaniem szkół na czas dostarczone, co pozwoli rodzicom odpowiednio zaplanować czas, aby zrealizować wszystkie swoje powinności względem szkół.

 

UWAGA! Sprawdź czy jesteś już naszym klientem!  

Jeśli jeszcze nie korzystasz z systemu edu-kontakt, kliknij TUTAJ! i napisz, aby nasz przedstawiciel skontaktował się z dyrekcją placówki, do której uczęszcza Twoje dziecko. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania oraz umówi spotkanie informacyjne w Waszej szkole. Jeśli chcesz zorganizować dla swojej szkoły wdrożenie testowe, które umożliwi w przyszłości korzystanie z systemu na preferencyjnych warunkach, to również zapraszamy do kontaktu.

 

Zostań liderem innowacji w swojej okolicy!

Jeśli chcesz ufundować dla wybranej szkoły roczny abonament na korzystanie z usługi edu-kontakt i cieszyć się prestiżem darczyńcy i filantropa z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Skontaktuj się z nami.

 

edu-kontakt jest bardzo prostym w obsłudze systemem teleinformatycznym służącym do przekazywania wiadomości  za pośrednictwem telefonów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego działaniu i możliwościach, zapraszamy do lektury kolejnych stron działu „Strefa rodzica”.

Zobacz jakie problemy możesz łatwo i tanio rozwiązać dzięki systemowi edu-kontakt. Przekonaj się ze warto inwestować w bezpieczeństwo. Kliknij TUTAJ!

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze