Edu-kontakt

telefon

Komunikacja szkoła - rodzice

 

Czy zdarzyło się Ci się kiedyś zapomnieć o wywiadówce lub imprezie Twojego dziecka w szkole? Czy kiedyś w ostatniej trzeba było zmieniać plany aby uczestniczyć w ważnym, szkolnym spotkaniu czy przedstawieniu w którym główną rolę gra Twój synek lub córka. Zawód w oczach dziecka to coś, czego żaden rodzic nie powinien nigdy zobaczyć. Takie nieprzewidziane sytuacje mogą raz na zawsze zniknąć z Waszego życia. Dzięki systemowi edu-kontakt zastąpi je dostarczona w odpowiednim momencie informacja, która pozwoli odpowiednio zaplanować czas i wywiązać się ze wszystkim powinności względem szkoły i obietnic danych dziecku.

 

Inżynierowie projektujący edu-kontakt postanowili ułatwić kontakt na linii szkoły - rodzice uczniówTak narodził się pomysł stworzenia prostego rozwiązania korzystającego z łączności telefonicznej, umożliwiającego szybkie i skuteczne przekazywanie ważnych informacji. 

edu-kontakt to:

  • ostrzeganie o niebezpieczeństwach i przypominanie o ważnych sprawach.
  •  szybkie i pewne dostarczenie informacji.
  • bezpieczeństwo uczniów i spokój rodziców.
  • przystępna cena dla każdej szkoły:  tylko 1 lub 2 zł miesięcznie za ucznia!

 

Zobacz jak system edu-kontakt sprawdza się w różnych placówkach edukacyjnych. Przekonaj się, ile czasu może i wysiłku może Ci zaoszczędzić błyskawiczny dostęp do ważnych informacji dotyczących Twojego dziecka. Kliknij TUTAJ!

Rodzinka

Strefa rodzica

 

Wszyscy rodzice pragną aby ich dzieci rozwijały się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Pomagamy stworzyć warunki w których nauka dzieci i współdziałanie pedagogów z rodzicami przebiega sprawnie i komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi dla każdego rodzica informacjami o systemie edu-kontakt.

Zadbaj o bezpieczny rozwój swojego dziecka!

więcej

Aktualności

Rozwiązanie dla placówek edukacyjnych dla dorosłych

W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony placówek świadczących usługi dydaktyczne osobom dorosłym przedstawiamy funkcjonalność systemu edu-kontakt pod kątem ich zarządzania.

 

07-11-2014 więcej

zobacz starsze